Pierre van Ryneveld Dorpsfees

Die Dorpsfees is ‘n inspirerende viering van sosiale insluiting, die afbreek van die grense tussen dié van die geloof, en nie geloof nie – dit is nie net pret nie – dit lig ook die harte van almal van ons wat in ‘n beter wêreld glo en gee ons hoop vir môre.

 Ons Dorpsfees Span

Deon

Fourie

Sameroeper: Algemeen

083 645 9326

deon030@gmail.com

Lourens

van Staaden

Bemarking & Kos

829 077 731

info@pra.za.net

Jan

Venter

Man Cave

082 3336 552

jan@pvr.co.za

Fraulein

Engelbrecht

Stalletjies

083 7035 056

fraulein.engelbrecht@gmail.com

Estelle

Henderson

Kommunikasie & Sosiale Media

084 5680 224

e-exclusive@polka.co.za

Riana Janse

van Rensburg

PvR Geloofsfamilie Admin

012 662 0209

admin@pvr.co.za

Gavin

Kelly

Avontuur & Logistiek Scouts

082 4965 516

gkelly@rfa.co.za

Jeanette

Coetzee

Finansies

084 5415 939

jeanette@pceaccountants.co.za

Johan

Esterhuyse

Webtuiste ooooooooooooooo

079 880 2574

johan.esterhuyse@jacsol.co.za

Facebook
Twitter